Magdalena Bokuniewicz

Magda   Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Olsztynie. Kierunek tych studiów wybrałam z zamiłowania i chęci pomocy innym ludziom. Oprócz wiedzy zdobytej prze cały okres studiów, ukończyłam specjalistyczne kursy rozszerzające z zakresu: masażu klasycznego, sportowego, segmentarnego, kosmetycznego oraz funkcjonalnego i izometrycznego. Oprócz wyżej wymienionych ukończyłam także kursy z masażu bańką chińską oraz gorącymi kamieniami bazaltowymi. Dodatkowo ukończyłam kurs podstawowy PNF (Proprioceptive Neuromuscular Faciliation) oraz uczestniczyłam w seminarium masażu funkcjonalnego i tapingu. W 2013 roku ukończyłam kurs masażu głębokiego. Duże doświadczenie zdobyłam również dzięki pracy w siatkarskim klubie sportowym Żubr Białowieża, gdzie stawiałam na nogi zawodników po ciężkich treningach. W 2015 roku szkoliłam się w zakresie masażu kobiet w ciąży a w 2016 w terapii dysfunkcji powięziowych.

Najbardziej mnie cieszy to, że mogę połączyć moje zainteresowania z pracą, bo w dzisiejszych czasach jest to nie lada wyzwaniem.

Alicja Kravchuk

   Z zawodu jestem masażystką, terapeutką SPA, REIKI (leczenie energią) i SUN TOUCH (gimnastyka rehabilitacyjna, terapia kręgosłupa oraz stawów).
Mój zawód to moja pasja, dlatego nieustająco się szkolę. Ukończyłam kurs masażu klasycznego organizowany przez First Regional Courses improving specialities, a następnie wiele kursów w Centrum Szkoleniowym HEROS w Warszawie:
– masażu klasycznego (I, II, III st.)
– drenażu limfatycznego;
– masażu kosmetycznego twarzy;
– masażu sportowego;
– masażu izometrycznego;
– masażu leczniczego;
– masażu relaksacyjnego;
– masażu odchudzającego;
– masażu segmentarnego;
– masażu z elementami współczesnej fizjoterapii;
– masażu bańką chińską.
Na mocy egzaminów teoretycznych i praktycznych zdanych z ocenami bardzo dobrymi otrzymałam dyplomy z uprawnieniami do wykonywania wymienionych powyżej masaży.
Dodatkowo ukończyłam także szkolenia z odmładzającego japońskiego masażu twarzy, masażu stemplami Panta Luar, masażu bambusami, gorącymi kamieniami i miodem w Akademii SPA (Warszawa) oraz tajskiego masażu całego ciała i refleksologii stóp u Charothorn Krongboon. Jestem również posiadaczką pierwszego i drugiego stopnia w systemie REIKI (Usui System of Natural Healing) organizowanego przez Ma Sangit Amiti i Vitalij Fischuk. Jest to energetyczna metoda leczenia dłońmi, pozwalająca podwyższyć efektywność zabiegów kosmetycznych i masażu.
Lubię swój zawód, który pozwala mi przynosić ludziom ulgę, ulepszając ich zdrowie i piękno.

Do góry

Facebook