MASAŻE SPA

MASAŻE SPA

Masaż świecą aromatyczną – to niezwykle przyjemny sposób na relaks i odprężenie. Łączy w sobie zarówno masaż, aromaterapię, jak i ciepło wychodzące z płomienia świecy.

Do masażu wykorzystywane są specjalne świece zawierające naturalny wosk oraz mieszankę olejków eterycznych. Pod wpływem ciepła wosk się stapia i przyjmuje konsystencję ciekłą gotową do wykonywania masażu. Nie należy się martwić o poparzenia, bo świeca po rozpuszczeniu jest przyjemnie ciepła- NIE GORĄCA! Masaż świecą jest masażem typowo relaksacyjnym.

Masaż świecą aromatyczną ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim powoduje głęboki relaks i odpoczynek po stresującym i nerwowym dniu. Zapewnia rozluźnienie i wyciszenie poprzez likwidację napięć wewnętrznych. Oprócz oddziaływania na psychikę daje niezwykłe korzyści dla naszej skóry. Wosk pszczeli zawarty w świecy posiada właściwości lecznicze. Skóra po masażu świecą zostaje nawilżona, gładka i jedwabiście miękka. Jeżeli znajdą się osoby, które ani nie są zestresowane i zmęczone ani nie potrzebują poprawy wyglądu skóry to ten masaż jest po prostu bardzo miły, a na chwilę przyjemności zasługuje każdy z nas.

Cennik:

  • 60 min – 200zł

Relax&Therapy – jest to koncepcja oparta na wielu technikach z różnych masaży. Dążymy do tego aby masaż był jednocześnie miłym przeżyciem oraz przynosił ulgę i stanowił terapie dla najbardziej wymagających tego obszarów układu ruchu.

W skład koncepcji wchodzą techniki zaczerpnięte z masaży:

– masażu głębokiego

– masażu hawajskiego LOMI LOMI NUI

– masażu tajskiego

– masażu klasycznego

– masażu kalifornijskiego

– techniki i inspiracje własne

– praca ze stopą

 

Masaż relaksacyjny jest na tyle przyjemnym doznaniem, że można z niego korzystać nawet co drugi dzień, ale przy masażach całościowych (1,5-2h) idealną częstotliwością jest terapia raz w tygodniu.

 

Cennik:

  •  90 min –  250zł
  • 120 min – 320zł

 

Pakiet 10x90min – 2350zł

Pakiet 10x120min – 3000zł

* pakiety do wykorzystania przez 12 miesięcy

Masaż kokosowy – niezwykle przyjemny masaż relaksacyjny naturalnym olejem kokosowm. Wspaniałe odżywienie i nawilżenie skóry.

Cennik:

  • 60 min – 200zł
  • 90 min – 250zł

Masaż masłem SHEA – niezwykle przyjemny masaż relaksacyjny naturalnym masłem SHEA. Wspaniałe odżywienie i nawilżenie skóry.

Cennik:

  • 60 min – 200zł
  • 90 min – 250zł