Masaże orientalne

Masaże orientalne

Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała wykonany ciepłym olejem sezamowym z domieszką ziół rewitalizujących o działaniu odżywiającym skórę i mięśnie. Olej wzbogacony o Ashwagandhe  i Brahmi działa także relaksująco.. Podstawowym założeniem masażu jest doprowadzenie do stanu harmonii ciała i umysłu, której osiągnięcie wiedzie do doskonałego samopoczucia i poprawia znacząco stan zdrowia. W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, a kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. W tym zabiegu nie masujemy twarzy.

 

Korzyści:

 • odpręża i równoważy system nerwowy i emocjonalny
 • usuwa napięcia i sztywność mięśni
 • rozgrzewa stawy
 • koi nerwy i wycisza emocje
 • wspomaga odnawianie się komórek poprzez eliminację toksyn
 • odmładza i regeneruje

 

Jeśli chcesz poszerzyć działanie Abhynagi dodaj do zabiegu shiroabhyangę –  zabieg ten działaja maksymalnie relaksująco na twarz i głowę – wówczas osiągniesz maksimum detoksu ciała i rozluźnienia górnej jego części.

 

Cennik:

 • 60 min – 210zł
 • 90 min – 260zł

W trakcie zabiegu masujemy czoło, głowę, twarz, uszy, kark oraz barki i ramiona. Olejowane są włosy i cala głowa. Odgrywa bardzo ważną rolę uzdrawiającą. Stanowi integralną część masażu całego ciała nazywanego Abhyangą, ale również jest niezależnym zabiegiem. Masaż ten przywraca równowagę energii w ciele. Doskonale działa na naszą psychikę – uspokaja, relaksuje umysł i ciało.  Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała, to w niej osadzone są organy powiązane ze zmysłami jak oczy, uszy, nos i język. Masaż głowy regeneruje je, usprawnia ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie.

 

Korzyści:

 • działanie terapeutyczne
 • przywraca równowagę energetyczną organizmu
 • zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres i usuwa zmęczenie
 • pomaga w leczeniu bólów głowy, bezsenności, problemów z koncentracja i pamięcią
 • łagodzi napięcia mięśniowe: głowy, szyi i barków
 • odżywia i poprawia kondycję skóry i włosów

 

Do olejowanie twarzy wykorzystywany jest olejek firmy prakriti wykonany na bazie zimnotłoczonego oleju sezamowego i słonecznikowego. Do produkcji wykorzystano najwyższej jakości 11 ziół i przypraw m.in nagietek lekarski, lawenda lekarska, róża damasceńska, jaśmin, rumianek, brahmi i szafran. Działanie:  nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę twarzy.

Do olejowania włosów i głowy wykorzystywany jest ciepły olej będący mieszanką amli, bhringraj oraz innych ekstraktów ziołowych. Bhringraj poprawia wzrost i objętość włosów.  Amla odżywia włosy i mieszki włosowe.  Działanie: odżywia mieszki włosowe, nawilża suche i odnawia zniszczone włosy. Zapobiega wypadaniu i opóźnia proces siwienia.

 

Po olejowaniu włosów konieczny może się okazać prysznic, aczkolwiek rekomendujemy, żeby olej pozostał na głowie nawet do kilkunastu godzin. Wówczas jego działanie będzie najlepsze. W takim przypadku przynieś ze sobą czapkę bądź chustkę , żeby nakryć naolejowane włosy przy wyjściu.

 

Cennik:

 • 40 min – 165zł

Połączenie tych dwóch masaży to kompleksowa terapia całego ciała według Ajurwedy. Twoje ciało i dusza odpoczną i zregenerują siły. Masaż Abhyanga (masaż całego ciała) i ShiroAbhyanga (masaż głowy, twarzy i barków) wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu, oczyszczą i przywrócą siły witalne. Ciepły sezamowy olej z domieszką ziół ajurwedyjskich nawilży i odżywi skórę. Połączenie tych wszystkich elementów przywróci harmonię i równowagę emocjonalną oraz doda Ci energii.  Do tego aromaterapia, gdzie wykorzystujemy materiały roślinne i aromatyczne , w tym olejków eterycznych i ziołowych do poprawy psychicznego i fizycznego samopoczucia. Na zakończenie olejowanie włosów ziołowym , ajurwedyjskim olejem , który poprawi ich wzrost i objętość, a także masaż twarzy olejkiem wykonanym na bazie zimnotłoczonego oleju sezamowego i słonecznikowego, w którego skład wchodzi 11 ziół i przypraw.

(idź do: czytaj opis masaż abhyanga i shiroabhyanga)

 

Cennik:

 • 90 min – 300zł
 • 120 min – 350zł

Prawidłowo wykonywany tajski masaż stóp pobudza receptory na stopach, redukując stres, bóle głowy i kręgosłupa oraz inne dolegliwości. Jest to korzystny wpływ na pracę układu trawiennego, hormonalnego, nerwowego, krwionośnego. Masowane są: stopy, łydki, kostki, okolice kolan. Masowanie znajdujących się na stopie stref refleksologicznych i uciskanie odpowiednich punktów pomaga niwelować problem „ciężkich nóg”, podnieść jakość snu, likwidować migreny, usunąć toksyny z organizmu. Masażystka pracuje palcami, dłońmi i drewnianym patyczkiem. Systematyczne zabiegi obniżają ryzyko pojawienia się miażdżycy, zawału serca i wielu innych chorób!

 

Cennik:

 • 50 min – 160zł