Jak przygotować się do wizyty how to write about a friend masażysty w Twoim domu?

 

  • zrób miejsce na stół do masażu,
  • przed masażem zrezygnuj z obfitego ,
  • posiłku

  • weź ciepły prysznic lub kąpiel,
  • zalecana temperatura w miejscu wykonywania masażu to ok. 22 stopnie Celsjusza,
  • przygotuj koc lub duży ręcznik
  • online essay editing services

  • załóż wygodne ubranie

 

Wizyta:

 

Do Twojego domu przyjadę ze specjalnym, przenośnym stołem do masażu, olejkami i jednorazowym podkładem.

Przy pierwszej wizycie niezbędne jest przeprowadzenie z Tobą krótkiego wywiadu na temat wskazań i przeciwwskazań do wykonywania masażu. Rozmowa ta pozwoli mi ustalić najodpowiedniejszy typ masażu dla Ciebie oraz czas jego wykonania.

Masaż zawsze wykonuje się bezpośrednio na skórze dlatego wymagane jest odsłonięcie powierzchni ciała, która będzie masowana. Miejsca nie masowane zostaną okryte dużym ręcznikiem lub kocem, który przygotujesz przed moją wizytą.

Na Twoje życzenie mogę przygotować muzykę relaksacyjną, która będzie leciała w tle. Teraz już Twoim jedynym zadaniem jest maksymalne zrelaksowanie się i rozluźnienie. Zapomnij o problemach, stresach , bieganinie. Skup się tylko na tej chwili relaksu.

Po zakończeniu masażu nie wstawaj od razu, odczekaj chwilę, dzięki temu unikniesz zawrotów głowy.

Jak przygotować się do wizyty w gabinecie masażu?

 

  • przed masażem zrezygnuj z obfitego posiłku,
  • załóż wygodne ubranie lub przywieź je ze sobą do gabinetu

 

Przebieg wizyty:

 

Zabieg będzie wykonywany na certyfikowanym, profesjonalnym stole składanym do masażu . Do masażu wykorzystywane są tylko najwyższej jakości kosmetyki. Czystość stawiana jest na pierwszym miejscu dlatego używamy jednorazowych podkładów celulozowych.

Przy pierwszej wizycie przeprowadzę z Tobą krótki wywiad na temat wskazań i przeciwwskazań do wykonywania masażu. Rozmowa ta pozwoli mi ustalić najodpowiedniejszy typ masażu dla Ciebie oraz czas jego wykonania.

Masaż zawsze wykonuje się bezpośrednio na skórze dlatego wymagane jest odsłonięcie powierzchni ciała, która będzie masowana. Miejsca nie masowane zostaną okryte dużym ręcznikiem lub kocem, który przygotuje przed Twoim przyjściem.

Rozpoczniemy masaż, a Twoim zadaniem będzie zrelaksować się i odprężyć. Zapomnij o stresie, problemach i bieganinie. Wsłuchaj się w muzykę relaksacyjną, która leci w tle i odpoczywaj.

Po zakończeniu masażu nie wstawaj od razu, odczekaj chwilę, dzięki temu unikniesz zawrotów głowy.

 

 

Do góry

Facebook