Magdalena Bokuniewicz

Magda   Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Olsztynie. Kierunek tych studiów wybrałam z zamiłowania i chęci pomocy innym ludziom. Oprócz wiedzy zdobytej prze cały okres studiów, ukończyłam specjalistyczne kursy rozszerzające z zakresu: masażu klasycznego, sportowego, segmentarnego, kosmetycznego oraz funkcjonalnego i izometrycznego. Oprócz wyżej wymienionych ukończyłam także kursy z masażu bańką chińską oraz gorącymi kamieniami bazaltowymi. Dodatkowo ukończyłam kurs podstawowy PNF (Proprioceptive Neuromuscular Faciliation) oraz uczestniczyłam w seminarium masażu funkcjonalnego i tapingu. W 2013 roku ukończyłam kurs masażu głębokiego. Duże doświadczenie zdobyłam również dzięki pracy w siatkarskim klubie sportowym Żubr Białowieża, gdzie stawiałam na nogi zawodników po ciężkich treningach. W 2015 roku szkoliłam się w zakresie masażu kobiet w ciąży a w 2016 w terapii dysfunkcji powięziowych.

Najbardziej mnie cieszy to, że mogę połączyć moje zainteresowania z pracą, bo w dzisiejszych czasach jest to nie lada wyzwaniem.

Jakub Bokuniewicz

Jakub   Pasją do masażu zaraziła mnie żona której pracę miałem możliwość obserwować. Zdałem egzaminy z umiejętności i wiedzy w zakresie masażu I i II stopnia na, który składają się: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż segmentarny, masaż kondycyjny oraz masaż izometryczny. Dodatkowo ukończyłem specjalistyczne kursy z masażu bańką chińską, gorącymi kamieniami wulkanicznymi oraz z masażu relaksacyjnego Relax&Therapy, na który składają się elementy masażu Lomi Lomi oraz tkanek głębokich. Szkoląc się w kierunku technik masażu relaksacyjnego ukończyłem również kurs masażu świecą oraz gorącą czekoladą. W 2015 roku zdałem egzamin w zakresie masażu w jednostkach chorobowych kręgosłupa.

Ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat byłem zawodnikiem siatkarskich drużyn takich jak ZKS Ślepsk Augustów oraz LUKS ŻUBR TL Białowieża. Do dziś jestem związany z piłką siatkową pracując w  jednym z najlepszych klubów w Polsce- KS Metro Warszawa  jako trener grup młodzieżowych. Obok kursu instruktora i trenera piłki siatkowej, podczas studiów odbywałem praktyki z zajęć korekcyjnych u dzieci w szkołach podstawowych. Moją pasja jest aktywność ruchowa oraz dbanie o kondycje fizyczną i dobre samopoczucie.

 

Do góry

Facebook