Masaż Warszawa +48 512 608 584 – Zadzwoń i umów się już dziś!

W trakcie masażu nie odbieramy. Oddzwonimy!

Oferujemy profesjonalny masaż wykonywany przez certyfikowanych masażystów z kilkuletnim doświadczeniem.

Masaż jest idealnym sposobem na odprężenie, poprawę samopoczucia i wyglądu skóry.

Jeśli potrzebujesz chwili relaksu i odpoczynku to nasz gabinet jest właśnie dla Ciebie!

 • Ty wybierasz jak długo ma trwać masaż
 • Miła atmosfera
 • Profesjonalni masażyści
 • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo – w trakcie pierwszego spotkania przeprowadzamy krótki wywiad

Dzięki masażowi uzyskasz:

 • relaks, odpoczynek i poprawę samopoczucia
 • zdrowy wygląd skóry i zwalczanie cellulitu
 • pobudzenie tkanki tłuszczowej do spalania
 • zmniejszenie dolegliwości bólowych
 • zmniejszenie napięć mięśniowych
 • szybszą regenerację po wysiłku

Oferujemy następujące rodzaje masażu:

Masaż klasyczny

Obecnie najbardziej popularnym masażem jest właśnie masaż klasyczny, który w zależności od wykonania może mieć charakter stymulacyjny lub relaksacyjny. Głównym celem masażu klasycznego jest poprawa psychofizyczna stanu pacjenta. Masaż klasyczny stosowany jest także w zapobieganiu i leczeniu niektórych chorób m.in. neurologicznych, ortopedycznych, internistycznych.

W trakcie trwania masażu wykorzystywanie są takie techniki jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski, oklepywanie oraz wibracje. Masaż klasyczny polepsza ukrwienie tkanek, a co za tym idzie ich odżywianie dzięki temu skóra nabiera zdrowy wygląd. Masaż poprawia także elastyczność mięśni, reguluje napięcie mięśniowe oraz działa przeciwbólowo. W zależności od potrzeb masaż klasyczny może być wykonywany całościowo lub częściowo.

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

Masaż gorącymi kamieniami wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych co powoduje zwiększony przepływ krwi przez mięśnie, przyśpieszając dostarczenie substancji odżywczych oraz wzrost metabolizmu o ok. 10-15%. Mówiąc prostym językiem masaż gorącymi kamieniami ma wpływ na poprawę wyglądu skóry (odżywienie, ujędrnienie) oraz pomaga w zwalczaniu cellulitu (oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej diety i ćwiczeniach). Masaż gorącymi kamieniami ma niezwykłe oddziaływanie na nasz układ nerwowy. Ciepło połączone z olejem oraz odpowiednią muzyką działają uspokajająco i relaksująco na nasz organizm. To oznacza, że masaż ten nadaję się także dla ludzi zestresowanych i napiętych.

Do masażu gorącymi kamieniami używamy specjalnie wyselekcjonowanych kamieni bazaltowych, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi przyjęły kształty idealnie pasujące do wykonywania masażu. Kamienie bazaltowe poprzez dużą zawartość żelaza w swoim składzie posiadają dużą pojemność cieplną, która pozwala przekazać je głęboko do tkanek- dlatego są one idealne do masażu gorącymi kamieniami. Kamienie do masażu nagrzewane są do temperatury 42-50 stopni w przeznaczonym do tego specjalnym podgrzewaczu. Masaż gorącymi kamieniami wykonujemy przy użyciu oleju. Wykorzystujemy następujące techniki: głaskanie, rozcieranie oraz uciski punktowe.

Pierwsze masaże gorącymi kamieniami były wykonywane na Hawajach głównie przez tamtejszych szamanów. Z biegiem lat zauważono, że kamienie wulkaniczne doskonale nadają się do przenoszenia zarówno niskich i wysokich temperatur co ma zastosowanie podczas masażu kamieniami. Pomysł masażu gorącymi kamieniami narodził się w Arizonie przez masażystkę Mary Nelson- Hannigan. Amerykanka ta opracowała masaż przy użyciu kamieni gdzie wzbogaciła go o elementy: czakroterapii, refleksoterapii, aromaterapii oraz litoterapii i aromaterapii.

Przeciwwskazania do masażu gorącymi kamieniami:

 • Ostre i podostre stany zapalne
 • Nowotwory
 • Tętnicze i żylne zaburzenia krążenia obwodowego
 • Zakrzepy i stany po zakrzepowym zapaleniu żył
 • Ciężkie choroby serca i układu krążenia
 • Stany po świeżych urazach
 • Miażdżyca tętnic
 • Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaburzenia czucia

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest metodą masażu, którego głównym celem jest zlikwidowanie obrzęków. Poprzez ruchy okrężne i przepychające uzyskujemy odprowadzenie nadmiernej ilości płynów z tkanek i wokół nich do węzłów chłonnych. Przetransportowaną limfę węzły limfatyczne filtrują oraz usuwają bakterie, toksyny i produkty przemiany materii.

Drenaż limfatyczny ma większe zastosowanie niż tylko podczas obrzęków, a mianowicie wykonujemy go także w celu poprawy ogólnego samopoczucia oraz w zwalczaniu cellulitu (usuwanie toksyn z organizmu).

Zastosowane techniki podczas drenażu limfatycznego wykonywane są bardzo wolno, płynnie i delikatnie. Drenaż limfatyczny możemy wykonywać nawet kilka razy dziennie.

Drenaż limfatyczny:
 • likwiduje obrzęki i wysięki
 • usuwa bakterie, toksyny i produkty przemiany materii
 • podnosi odporność organizmu
 • ujędrnia skórę i pomaga w zwalczaniu cellulitu
 • pobudza tkankę tłuszczową do spalania
 • poprawia ogólne samopoczucie

Masaż relaksacyjny

Głównym celem masażu relaksacyjnego jest zlikwidowanie napięcia mięśniowego i psychicznego. Masaż relaksacyjny ma niezwykły wpływ na układ nerwowy- minimalizuje negatywne reakcje na stres, przywraca właściwe krążenie i ciśnienie krwi oraz prawidłowy rytm serca.

Podczas trwania masażu relaksacyjnego najczęściej stosowaną techniką przez masażystę jest spokojne i delikatne głaskanie, co pozwala na maksymalne odprężenie i wyciszenie.

W dzisiejszych czasach kiedy żyjemy w ciągłym stresie i biegu szczególnie trudna jest umiejętność zrelaksowania się, a jest to niezwykle ważne aby zachować zdrowie naszego organizmu.

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest idealnym masażem dla osób uprawiających sport i aktywnych fizycznie. W zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów masaż może być wykonany na różne sposoby. Wyróżniamy:

 1. Masaż sportowy powysiłkowy (regeneracyjny)- jest świetnym sposobem na szybszą regenerację po wysiłku. Udowodniono, że organizm po masażu regeneruje się 3 razy szybciej niż gdyby nie skorzystał z zabiegu.
 2. Masaż sportowy startowy- wykonywany bezpośrednio przed rozgrzewką w czasie zawodów. Ma na celu pobudzenie krążenia i przygotowanie organizmu do wysiłku.
 3. Masaż sportowy podtrzymujący- stosowany u sportowców w okresie przejściowym czyli wtedy, gdy zakończyli już starty w zawodach. Ma na celu utrzymanie organizmu w dobrej sprawności fizycznej. Aktywizuje układ ruchu, krążenia i nerwowy przyzwyczajone do aktywności, która w tym okresie jest mniej intensywna.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską jest świetną bronią w walce z cellulitem. I to bronią skuteczną! Masaż wykonywany regularnie, w odpowiednich seriach daje świetne efekty co czyni go doskonałym sposobem na polepszenie wyglądu naszej skóry.

Masaż bańką chińską polega na wytworzeniu podciśnienia za pomocą którego wciągamy skórę do wnętrza bańki. To spowoduje intensywne przekrwienie tkanek leżących pod bańką i poprawę elastyczności skóry. Masaż pobudza krążenie krwi i pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii i toksyny z organizmu. Do masażu wykorzystywana jest olej w celu zwiększenia poślizgu bańki i efektywności zabiegu. Na zakończenie masażu ciało nawilżane jest dodatkowo balsamem lub serum silnie nawilżającym i ujędrniającym.

Przeciwwskazaniem do wykonywania masażu bańką chińską są: żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi oraz inne obowiązujące we wszystkich masażach.

Tajski masaż stóp

Refleksoterapia jest stosowana w celach leczniczych i relaksacyjnych. Prawidłowo wykonywany tajski masaż stóp pobudza receptory na stopach, redukując stres, bóle głowy i kręgosłupa oraz inne dolegliwości. Jest to korzystny wpływ na pracę układu trawiennego, hormonalnego, nerwowego, krwionośnego. Masowane są: stopy, łydki, kostki, okolice kolan. Masowanie znajdujących się na stopie stref refleksologicznych i uciskanie odpowiednich punktów pomaga niwelować problem „ciężkich nóg”, podnieść jakość snu, likwidować migreny, usunąć toksyny z organizmu. Masażystka pracuje palcami, dłońmi i drewnianym patyczkiem. Systematyczne zabiegi obniżają ryzyko pojawienia się miażdżycy, zawału serca i wielu innych chorób !

Japoński Rytuał Masażu Twarzy

Ze względu na działanie masaż ten nazywany jest także „naturalnym liftigiem”. Rytuał ten jest głęboką terapią polegającą na zrównowaeniu emocji wewnętrznych oraz wyciszenie układu nerwowego.
Poprzez negatywne emocje i permanentny stres szybciej pojawiają się zmarszczki. Masaż ten mocno wpływa na wygląd skóry, a zmniejszając napięcie mięśni twarzy jesteśmy wstanie zniwelować zmarszczki.
Rytuał jest podzielony na 4 etapy:
I ETAP PIELĘGNACYJNO – RELAKSUJĄCY
– rozprowadzenie specjalistycznego kremu lub olejku
– masaż karku, dekoltu, szyi, barków
– odprężający masaż zmniejsza napięcie mięśni oraz redukuje stres
II ETAP DRENUJĄCO – OCZYSZCZAJĄCY
– w tym etapie stosujemy techniki drenażu i akupresury
– w tym etapie usuwamy toksyny i zasoje limfatyczne
– zmniejszanie obrzęków i cieni pod oczami
III ETAP LIFTINGUJĄCY
– pomaga niwelować wiotkść skóry poprzez dogłębnie ie jej i ukrwinie
– wykorzystywane są techniki głębokiego rozcierania, szcypania i oklepywania
IV ETAP ENERGETYCZNY
– stymulacja punktów akupresurowych przyporządkowanych odpowiednim narządom połączona z owijaniem twarzy ciepłymi ręcznikam
– uciski poprawiają samopoczucie oraz pobudzają energię życiową

Po serii zabiegów widoczne są następujące efekty:
• skór jest dotleniona, promienna i wygładzona;
• owal twarzy zostaje wymodelowany;
• mięśnie twarzy są uelastycznione, a barki rozluźnione;
• zwiększa się witalność i dobre samopoczucie.
Dla utrzymani efektu zaleca się stosować masaż 1-2 razy w miesiącu!

Masaż dla kobiet w ciąży

W trakcie trwania ciąży zachodzą zmiany w anatomii, fizjiologii i metabolizmie kobiety. U większości kobiet prowadzi to do silnego bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowo- krzyżowym, napięcia w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz obrzęków kończyn dolnych.
Najlepiej zacząć masaż jeszcze przed zajściem w ciążę. Pozwoli to przygotować ciało do nowych bodźców oraz uelastyczni skórę co będzie miało ogromny wpływ na wielkość rozstępów lub nawet ich brak.
Jeżeli jednak już jesteś w ciąży, a wcześniej nie miałaś masaży to nic straconego. Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo, czujesz się dobrze i lekarz nie widzi żadnych przeciwskazań to masaż może przynieść Ci dużą ulgę i wiele korzyści. Masażu kobiet w ciąży nie wykonuje się w pierwszym trymestrze oraz w 9 miesiącu, więc zanim wybierzesz się na masaż poczekaj cierpliwie, aż upłynie określony czas. W naszym gabinecie nie kładziemy kobiety w ciąży na brzuchu. Dobór pozycji jest ustalany indywidualnie (pozycja na siedząco lub leżenie na lewym boku). Obie te pozycje są bardzo wygodne, ale zdecydowanie więcej jesteśmy wstanie zrobić przy pozycji na siedząco (szczególnie jeżeli masz spięty kark). Masaż kobiet w ciąży jest zdecydowanie delikatniejszy niż zwykły masaż. Nie używa się takich technik jak: oklepywanie czy wibracja. Jeżeli nie miałaś nigdy wcześniej masaży to na początek zaleca się spotykanie raz w tygodniu, a z czasem zwiększa się częstotliwość. Oczywiście zależy to także od tego jak się czujesz w trakcie masażu i między nimi. Dużym problem w okresie ciąży są także spuchnięte nogi i związane z tym uczucie tzw. „ciężkich nóg”. Na to także możemy pomóc stosując techniki masażu klasycznego lub drenażu limfatycznego. Przynosi to bardzo dużą ulgę. Przy masażu kończyn dolnych stosuje się ułożenie na plecach w pozycji pół siedzącej.
Masaż jest także bardzo pomocny w okresie połogu oczywiście jeżeli przebiega on bez żadnych powikłań. Tak na prawdę to już w pierwszej dobie po porodzie można zastosować bardzo delikatny masaż powłok brzusznych, który ma za zadanie przyśpieszyć proces inwolucji macicy (zmniejszenie się macicy do rozmiarów sprzed ciąży). W drugim miesiącu po porodzie można powoli zaczynać pracę nad skórą, która została nadmiernie rozciągnięta w trakcie ciąży i przez to mogą pojawić się rozstępy. Jeżeli masaż jest wykonywany regularnie można je znacznie zniwelować. Trzeba pamiętać, że pracę nad rozstępami powinno się zacząć wtedy kiedy są one jeszcze sino czerwone.
Masaż jest świetną metodą na poprawę samopoczucia przyszłej mamy, bo wpływa na wiele układów i narządów. Jednak głównym jego zadaniem w okresie ciąży jest silne działanie relaksacyjne, które wpłynie zarówno na kobiete, jak i dzidziusia.

Przeciwwskazania do masażu u kobiet w ciąży:
– pierwszy trymestr ciąży oraz 9 miesiąc ciąży
– choroby układu sercowo- naczyniowego
– cukrzyca ciężarnych
– zapalenie trzustki
– kłębuszkowe zapalenie nerek
– odmiedniczkowe zapalenie nerek
– ostra niewydolnośc nerek
– kamica nerkowa
– nefropatia cukrzycowa
– wady wrodzone nerek rozwojowe
– zatrucie ciążowe
– stan przedrzucawkowy
– rzucawka
– niedokrwistości
– skaza krwotoczna naczyniowa
– skaza krwotoczna osoczowa
– skaza krwotoczna pochodzenia płytkowego
– białaczka
– nadczynność i niedoczynność gruczołu tarczycowego
– nadczynność i niedoczynność gruczołów przytarczycowych
– nieprawidłowy przebieg ciąży (dysfunkcja narządów moczowo- płciowych, zaburzenia rozwoju płodu)
– choroby zakaźne
– gorączka
– wymioty
– bóle niewiadomego pochodzenia
– wysokie ciśnienie krwi
– ból brzucha
– biegunka

Masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą to niezwykle przyjemny sposób na relaks i odprężenie. Łączy w sobie zarówno masaż, aromaterapię, jak i ciepło wychodzące z płomienia świecy.

Do masażu wykorzystywane są specjalne świece zawierające naturalny wosk oraz mieszankę olejków eterycznych. Pod wpływem ciepła wosk się stapia i przyjmuje konsystencję ciekłą gotową do wykonywania masażu. Nie należy się martwić o poparzenia, bo świeca po rozpuszczeniu jest przyjemnie ciepła- NIE GORĄCA! Masaż świecą jest masażem typowo relaksacyjnym.

Masaż świecą aromatyczną ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim powoduje głęboki relaks i odpoczynek po stresującym i nerwowym dniu. Zapewnia rozluźnienie i wyciszenie poprzez likwidację napięć wewnętrznych. Oprócz oddziaływania na psychikę daje niezwykłe korzyści dla naszej skóry. Wosk pszczeli zawarty w świecy posiada właściwości lecznicze. Skóra po masażu świecą zostaje nawilżona, gładka i jedwabiście miękka. Jeżeli znajdą się osoby, które ani nie są zestresowane i zmęczone ani nie potrzebują poprawy wyglądu skóry to ten masaż jest po prostu bardzo miły, a na chwilę przyjemności zasługuje każdy z nas.

Pakiety antycellulitowe

PAKIET SREBRNY

-10 masaży bańką chińską na uda i pośladki

– Szczotkowy peeling ciała na sucho

Wartość pakietu 750zł

Cena pakietu 650zł

PAKIET ZŁOTY

– 15 masaży bańką chińską na uda i pośladki

– 2 peelingi szczotkowe ciała na sucho

– Kawiorowy wyszczuplający balsam do ciała

Wartość pakietu 1200zł

Cena pakietu 1050zł

PAKIET PLATYNOWY

– 10 masaży bańką chińską na uda, pośladki, brzuch i boczki

– 2 peelingi szczotkowe ciała na sucho

– Kawiorowy wyszczuplający balsam do ciała

Wartość pakietu 1100zł

Cena pakietu 900zł

PAKIET DIAMENTOWY

– 10 masaży bańką chińską na uda, pośladki, łydki, brzuch, boczki i ramiona

– 3 peelingi szczotkowe ciała na sucho

– Kawiorowy wyszczuplający balsam do ciała

Wartość pakietu 1400zł

Cena pakietu 1150zł

Masaż leczniczy (segmentarny)

Masaż leczniczy to zespół rękoczynów, czyli chwytów i technik, stosowanych w celu świadomego odruchowego oddziaływania na wszystkie tkanki i ich zmiany chorobowe.

W metodzie tej nie stosuje się tłustych środków poślizgowych, gdyż uniemożliwiają one poprawne wykonywanie chwytów. Przyniesie ulgę i usunie dolegliwości bólowe przy:
– chorobach kręgosłupa, stawów, narządów wewnętrznych (żołądka, nerek, jelit);
– zaburzeniach układu nerwowego i krążenia;
– napięciach mięśniowych i emocjonalnych.
– poprawi ruchomość chorych stawów
– znormalizuje czynności narządów wewnętrznych;
– rozluźni napięcia emocjonalne.

Lomi Lomi

Ojczyzną tego masażu są Hawaje. Jest to masaż relaksacyjny – leczniczy. Terapeuta w sposób płynny masuje przedramionami i dłońmi całe ciało, omijając miejsca intymne,które są przykryte pareo. Hawajska filozofia życia to Huna. Hawajczycy wierzą, że człowiek jest częścią natury, dlatego też praca z ciałem odzwierciedla elementy występujące pierwotnie w przyrodzie, np. ruch pal czy ruch fal morskich. Ponadto wierzą oni, że najważniejszą częścią życia człowieka jest miłość, dlatego też LOMI LOMI określany jest także jako masaż „kochających rąk”. Jego istotą jest przekazanie za pomocą rąk ciepła, akceptacji i miłości. Ponadto masaż ma uruchomić płynny ruch energii w ciele, co zapewnia zdrowie, dobre samopoczucie i redukcję negatywnego napięcia. Ciało i umysł utrzymywane są w harmonii i równowadze. Według filozofii Hawajczyków masaż LOMI LOMI ma nie tylko właściwości lecznicze, ale służy głębokiej osobistej transformacji i prawdziwemu „spotkaniu” z własnym ciałem i duszą.

UWAGA!
Masaż LOMI LOMI wykonujemy tylko dla klientów, którzy byli już u nas na innych masażach.

CIEKAWOSTKA: Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono „naciskać, pocierać, ale także „dotykać miękką łapą zadowolonego kota.”


Istnieje możliwość wykupienia bonu podarunkowego, który możecie Państwo przekazać bliskiej osobie, rodzinie lub przyjaciołom!

Cennik

Masaż leczniczy (segmentarny)

45 minut

100zł

60 minut

130zł

90 minut

180zł

Masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, drenaż limfatyczny

20 minut

50zł

30 minut

70zł

45 minut

95zł

60 minut

120zł

75 minut

145zł

90 minut

170zł

Masaż bańką chińską

Pośladki, uda

70zł

Pośladki, uda, brzuch, boczki

95zł

Pośladki, uda, łydki, brzuch, boczki, ramiona

120zł

Pakiet srebrny (oszczędzasz 100zł)

650zł

Pakiet złoty (oszczędzasz 150zł)

1050zł

Pakiet platynowy (oszczędzasz 200zł)

900zł

Pakiet diamentowy (oszczędzasz 250zł)

1150zł

Masaże SPA

Masaż miodem

120zł/45

Masaż gorącymi kamieniami

180zł/75min

Masaż świecą aromatyczną

150zł/60min

Rytuał relaksująco- nawilżający

170zł/75min

Masaż kokosowy

130zł/60min

Masaż ujędrniający

120zł/45min
140zł/60min

Tajski masaż stóp i nóg

130zł/60min

Masaż masłem SHEA

130zł/60min

Masaż Lomi Lomi

160zł/60min
200zł/90min

Masaż kijami bambusowymi

160zł/60min

Masaże twarzy i głowy

Japoński rytuał twarzy i karku

180zł/75min

Kobido japoński lifting twarzy

220zł/60min

Masaż Kassaji

200zł/60min

Masaż głowy

80zł/30min


PROMOCJA!

– Pakiet masaży 10x30min w cenie 650zł (Oszczędzasz 50zł)

– Pakiet masaży 10x45min w cenie 875zł (Oszczędzasz 75zł)

– Pakiet masaży 10x60min w cenie 1100zł (Oszczędzasz 100zł)

Sprawdź aktualne promocje na naszym fanpage na Facebooku!

*Promocje nie łączą się ze sobą

POLECAJ NAS SWOIM ZNAJOMYM I ZYSKAJ NAWET 100% RABATU!

Zasady promocji:

– za każdą osobę z polecenia klient otrzymuje 20% zniżki na kolejny masaż,

– zniżki się sumują,

– za 5 osób z polecenia klient otrzymuje 100% zniżki na wybrany przez siebie godzinny masaż,

– polecona osoba przed wykonaniem masażu musi podać imię i nazwisko osoby, od której dowiedziała się o nas,

– każdy klient może brać udział w akcji wielokrotnie.


Miejsce wykonywania zabiegów:

Warszawa, al. Bohaterów Września 18

Bezpośredni dojazd komunikacją miejską autobusem linii:

159, 172- przystanek „Na Bateryjce”
127, 136, 154, 158, 167, 178, 184, 186, 187, 191, 208, 414, 717- przystanek „Rondo Zesłańców Syberyjskich”

182, 423, 517, 523- przystanek „Dworzec Zachodni”

Dojazd także linią SKM i WKD do przystanku „Warszawa Zachodnia”

Regulamin

REGULAMIN
GABINETU POMASUJEMY.PL

POSTANOWIENIA OGÓLNE
Gabinet masażu świadczy usługi w ramach działalności gospodarczej prowadzonej pod firmą Magdalena Bokuniewicz pomasujemy.pl

Pomasujemy.pl świadczy usługi w godzinach poniedziałek – piątek: 09:00 – 21:00, sobota 09:00 – 18:00, niedziela: nieczynne, w lokalu pod adresem Al. Bohaterów Września 18, 02-389 Warszawa.

Wszystkie osoby znajdujące się na terenie gabinetu Pomasujemy.pl są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu.

Pracownicy Pomasujemy.pl świadczą usługi mające na celu wyłącznie poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej. Załącznikiem do niniejszego regulaminu jest dostępny w lokalu i na stronie internetowe www.pomasujemy.pl aktualny cennik świadczonych usług.

Czas trwania każdej usługi (masażu/zabiegu na ciało) jest określony w następujących jednostkach czasowych: 20, 30, 45, 60, 75, 90, 120 minut i liczony jest od momentu rozpoczęcia masażu do jego zakończenia.

OBOWIĄZKI KLIENTA
Klient podczas pierwszej wizyty, jest zobowiązany do wypełnienia formularza Karta Klienta poprzez udzielenie prawdziwych informacji dotyczących stanu zdrowia i możliwych przeciwwskazań oraz do każdorazowej aktualizacji tych danych w przypadku kolejnych wizyt.

Klient jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania osoby wykonującej zabieg o ewentualnym dyskomforcie lub złym samopoczuciu w czasie wykonywanego zabiegu.

REZERWACJE
Klient jest uprawniony i zobowiązany do rezerwacji terminu świadczenia usługi.

Rezerwację uważa się za wiążącą jedynie w przypadku potwierdzenia drogą mailową kontakt@pomasujemy.pl lub telefonicznie 512-608-584 przez pracownika Pomasujemy.pl. Klient jest zobowiązany odwołać lub zmienić termin świadczenia usługi najpóźniej 24h przed terminem dokonanej rezerwacji. W przypadku niezachowania wyżej wymienionego terminu pobieramy 50% ceny zarezerwowanego masażu. Opłata będzie pobrana przy następnej wizycie.

W trosce o wysoką jakość usług Klient jest zobowiązany do przybycia na zarezerwowany zabieg 5 minut przed umówioną godziną w celu przygotowania się do masażu. Umówiona godzina masażu jest godziną jego rozpoczęcia.

W przypadku spóźnienia się Klienta na umówiony zabieg, Pomasujemy.pl zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu świadczenia usługi o czas spóźnienia, a w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut do anulowania rezerwacji.

OFERTA
Aktualna oferta zabiegów dostępna jest w recepcji oraz stronie internetowej www.pomasujemy.pl

SPRZEDAŻ I REALIZACJA KART PODARUNKOWYCH ORAZ WYKUPIONYCH PAKIETÓW

W zamian za ekwiwalent środków pieniężnych Pomasujemy.pl wydaje kartę podarunkową uprawniającą do realizacji zabiegów i masaży w gabinecie Pomasujemy.pl.

Karta podarunkowa uprawnia do skorzystania z zabiegu/zabiegów o wartości wpisanej na karcie podarunkowej zgodnie z aktualnie obowiązującą ofertą Pomasujemy.pl.

Karta podarunkowa nie uprawnia do zakupu kosmetyków, ani innych produktów dostępnych w Pomasujemy.pl.

Karty podarunkowe można nabyć w salonie Pomasujemy.pl, zamówić drogą telefoniczną lub drogą mailową.

Karty podarunkowe zamówione drogą telefoniczną lub mailową opłacane są przelewem lub podczas odbioru osobistego w salonie Pomasujemy.pl. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Pomasujemy.pl potwierdza elektronicznie, na adres email podany przez Kupującego w zamówieniu.
W przypadku zakupu drogą elektroniczną, karta podarunkowa zostanie wysłana na adres email podany przez Kupującego w formie pliku do wydruku wraz z numerem paragonu i danymi do przelewu. Karta podarunkowa jest ważna od momentu zaksięgowania wpłaty.

Na życzenie kupującego karta podarunkowa może zostać wysłana pod wskazany adres.

Opłata za przesłanie przesyłką pocztową zgodnie z cennikiem Poczta Polska.

Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne.

Karta podarunkowa jest ustaloną przez strony formą płatności za usługi.

Karta podarunkowa jest ważna do dnia określonego na karcie podarunkowej.

Pomasujemy.pl nie przewiduje przedłużenia terminu ważności karty podarunkowej.

W przypadku niewykorzystania karty podarunkowej do dnia określonego na odwrocie karty podarunkowej Kupującemu lub posiadaczowi nie przysługuje zwrot środków pieniężnych.

Kartę podarunkową można wykorzystać na inny zabieg z oferty o takiej samej wartości.

W przypadku gdy rezerwacja odbywa się później niż na 14 dni przed dniem określonym na karcie podarunkowej, Pomasujemy.pl nie gwarantuje dostępności terminów wizyty.

Odwołanie umówionej wizyty związanej z realizacją karty podarunkowej musi nastąpić nie później niż na 24 h przed jej terminem drogą telefoniczną, elektroniczną lub osobiście. W przypadku niedowołania wizyty lub odwołania jej później niż w terminie określonym w zdaniu poprzedzającym wartość karty podarunkowej obniżana jest o 50% kwoty wartości rezerwowanego zabiegu.

Posiadaczowi karty podarunkowej nie przysługuje prawo wydania reszty w sytuacji gdy wartość usług jest niższa niż wartość karty podarunkowej.

Posiadacz karty podarunkowej jest zobowiązany do dopłaty gotówką, różnicy w przypadku gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa niż wartość karty podarunkowej.

Pomasujemy.pl przysługuje prawo odmowy realizacji usługi w przypadku, gdy:
– upłynął termin ważności karty podarunkowej,
– istnieją przeciwwskazania zdrowotne po stronie posiadacza karty podarunkowej do wykonania zabiegu.

Kupujący lub posiadacz karty podarunkowej z chwilą otrzymania karty podarunkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
Wzór aktualnie obowiązujących kart podarunkowych znajduje się w recepcji.

PŁATNOŚCI

W salonie Pomasujemy.pl Klient ma możliwość dokonywania płatności gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto firmowe.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA RZECZY KLIENTA

Gabinet Pomasujemy.pl nie odpowiada za rzeczy i przedmioty wartościowe pozostawione na terenie salonu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ GABINETU POMASUJEMY.PL

Wszystkie usługi świadczone w salonie Pomasujemy.pl mają na celu wyłącznie poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej tj. nie są świadczeniami zdrowotnymi w rozumieniu przepisów obowiązujących na terytorium RP, a porady udzielane przez masażystów nie są poradami lekarskimi.

Pomasujemy.pl zastrzega sobie możliwość odstąpienia od wykonania usługi lub przerwania wykonywanego już zabiegu w przypadku nie wypełnienia, lub nieprawidłowego wypełnienia formularza Karta Klienta, złego samopoczucia Klienta, widocznych przeciwwskazań lub niestosownego zachowania Klienta (agresja, propozycje seksualne itp.).

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zabrania się filmowania oraz fotografowania na terenie Pomasujemy.pl bez uzyskania wcześniejszej zgody osoby upoważnionej do reprezentowania Pomasujemy.pl

Klient, Kupujący lub posiadacz karty upominkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się do przestrzegania jego zapisów.

Do góry

Facebook