Cennik

Masaż leczniczy (segmentarny)

45 minut

 

100zł

60 minut

 

130zł

90 minut

 

180zł

Masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, drenaż limfatyczny

20 minut

 

50zł

30 minut

 

70zł

45 minut

 

95zł

60 minut

 

120zł

75 minut

 

145zł

90 minut

 

170zł

Masaż bańką chińską

Pośladki, uda

 

70zł

Pośladki, uda, brzuch, boczki

 

95zł

Pośladki, uda, łydki, brzuch, boczki, ramiona

 

120zł

Pakiet srebrny (oszczędzasz 100zł)

 

650zł

Pakiet złoty (oszczędzasz 150zł)

 

1050zł

Pakiet platynowy (oszczędzasz 200zł)

 

900zł

Pakiet diamentowy (oszczędzasz 250zł)

 

1150zł

Masaże SPA

Zabieg Iceland (SLIM BANDAGE)

 

od 100 do 160zł

Masaż twarzy

 

50zł/20min

Masaż gorącymi kamieniami

 

200zł/ok. 75min

Masaż świecą aromatyczną

 

150zł/60min

Masaż kokosowy

 

130zł/60min

Rytuał relaksująco- nawilżający (peeling szczotkowy na sucho + masaż relaksacyjny + wmasowanie intensywnie nawilżającego balsamu Zanzibar)

 

170zł/75min

Rytuał ujędrniający (peeling szczotkowy na sucho+ masaż ujędrniający na bazie imbirowo- kokosowego oleju)

 

170zł/75min

Masaż ujędrniający

 

120zł/45min

Tajski masaż stóp

 

130zł/60min

Masaż kijami bambusowymi

 

160zł/60min

Japoński masaż twarzy

 

170zł/60min

Masaż masłem SHEA

 

130zł/60min

Lomi Lomi PROMOCJA

 

150zł/60min 180zł/90min


PROMOCJA!

– Pakiet masaży 10x30min w cenie 650zł (Oszczędzasz 50zł)

– Pakiet masaży 10x45min w cenie 875zł (Oszczędzasz 75zł)

– Pakiet masaży 10x60min w cenie 1100zł (Oszczędzasz 100zł)

*Promocje nie łączą się ze sobą

 

POLECAJ NAS SWOIM ZNAJOMYM I ZYSKAJ NAWET 100% RABATU!

Zasady promocji:

– za każdą osobę z polecenia klient otrzymuje 20% zniżki na kolejny masaż,

– zniżki się sumują,

– za 5 osób z polecenia klient otrzymuje 100% zniżki na wybrany przez siebie godzinny masaż,

– polecona osoba przed wykonaniem masażu musi podać imię i nazwisko osoby, od której dowiedziała się o nas,

– każdy klient może brać udział w akcji wielokrotnie.

Istnieje możliwość wykupienia bonu podarunkowego, który możecie Państwo przekazać bliskiej osobie, rodzinie lub przyjaciołom!

Zadzwoń i umów się na masaż:

+48 512 608 584

Regulamin

REGULAMIN
GABINETU POMASUJEMY.PL

POSTANOWIENIA OGÓLNE
Gabinet masażu świadczy usługi w ramach działalności gospodarczej prowadzonej pod firmą Magdalena Bokuniewicz pomasujemy.pl

Pomasujemy.pl świadczy usługi w godzinach poniedziałek – piątek: 09:00 – 21:00, sobota 09:00 – 18:00, niedziela: nieczynne, w lokalu pod adresem Al. Bohaterów Września 18, 02-389 Warszawa.

Wszystkie osoby znajdujące się na terenie gabinetu Pomasujemy.pl są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu.

Pracownicy Pomasujemy.pl świadczą usługi mające na celu wyłącznie poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej. Załącznikiem do niniejszego regulaminu jest dostępny w lokalu i na stronie internetowe www.pomasujemy.pl aktualny cennik świadczonych usług.

Czas trwania każdej usługi (masażu/zabiegu na ciało) jest określony w następujących jednostkach czasowych: 20, 30, 45, 60, 75, 90, 120 minut i liczony jest od momentu rozpoczęcia masażu do jego zakończenia.

OBOWIĄZKI KLIENTA
Klient podczas pierwszej wizyty, jest zobowiązany do wypełnienia formularza Karta Klienta poprzez udzielenie prawdziwych informacji dotyczących stanu zdrowia i możliwych przeciwwskazań oraz do każdorazowej aktualizacji tych danych w przypadku kolejnych wizyt.

Klient jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania osoby wykonującej zabieg o ewentualnym dyskomforcie lub złym samopoczuciu w czasie wykonywanego zabiegu.

REZERWACJE
Klient jest uprawniony i zobowiązany do rezerwacji terminu świadczenia usługi.

Rezerwację uważa się za wiążącą jedynie w przypadku potwierdzenia drogą mailową kontakt@pomasujemy.pl lub telefonicznie 512-608-584 przez pracownika Pomasujemy.pl. Klient jest zobowiązany odwołać lub zmienić termin świadczenia usługi najpóźniej 24h przed terminem dokonanej rezerwacji. W przypadku niezachowania wyżej wymienionego terminu pobieramy 50% ceny zarezerwowanego masażu. Opłata będzie pobrana przy następnej wizycie.

W trosce o wysoką jakość usług Klient jest zobowiązany do przybycia na zarezerwowany zabieg 5 minut przed umówioną godziną w celu przygotowania się do masażu. Umówiona godzina masażu jest godziną jego rozpoczęcia.

W przypadku spóźnienia się Klienta na umówiony zabieg, Pomasujemy.pl zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu świadczenia usługi o czas spóźnienia, a w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut do anulowania rezerwacji.

OFERTA
Aktualna oferta zabiegów dostępna jest w recepcji oraz stronie internetowej www.pomasujemy.pl

SPRZEDAŻ I REALIZACJA KART PODARUNKOWYCH ORAZ WYKUPIONYCH PAKIETÓW

W zamian za ekwiwalent środków pieniężnych Pomasujemy.pl wydaje kartę podarunkową uprawniającą do realizacji zabiegów i masaży w gabinecie Pomasujemy.pl.

Karta podarunkowa uprawnia do skorzystania z zabiegu/zabiegów o wartości wpisanej na karcie podarunkowej zgodnie z aktualnie obowiązującą ofertą Pomasujemy.pl.

Karta podarunkowa nie uprawnia do zakupu kosmetyków, ani innych produktów dostępnych w Pomasujemy.pl.

Karty podarunkowe można nabyć w salonie Pomasujemy.pl, zamówić drogą telefoniczną lub drogą mailową.

Karty podarunkowe zamówione drogą telefoniczną lub mailową opłacane są przelewem lub podczas odbioru osobistego w salonie Pomasujemy.pl. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Pomasujemy.pl potwierdza elektronicznie, na adres email podany przez Kupującego w zamówieniu.
W przypadku zakupu drogą elektroniczną, karta podarunkowa zostanie wysłana na adres email podany przez Kupującego w formie pliku do wydruku wraz z numerem paragonu i danymi do przelewu. Karta podarunkowa jest ważna od momentu zaksięgowania wpłaty.

Na życzenie kupującego karta podarunkowa może zostać wysłana pod wskazany adres.

Opłata za przesłanie przesyłką pocztową zgodnie z cennikiem Poczta Polska.

Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne.

Karta podarunkowa jest ustaloną przez strony formą płatności za usługi.

Karta podarunkowa jest ważna do dnia określonego na karcie podarunkowej.

Pomasujemy.pl nie przewiduje przedłużenia terminu ważności karty podarunkowej.

W przypadku niewykorzystania karty podarunkowej do dnia określonego na odwrocie karty podarunkowej Kupującemu lub posiadaczowi nie przysługuje zwrot środków pieniężnych.

Kartę podarunkową można wykorzystać na inny zabieg z oferty o takiej samej wartości.

W przypadku gdy rezerwacja odbywa się później niż na 14 dni przed dniem określonym na karcie podarunkowej, Pomasujemy.pl nie gwarantuje dostępności terminów wizyty.

Odwołanie umówionej wizyty związanej z realizacją karty podarunkowej musi nastąpić nie później niż na 24 h przed jej terminem drogą telefoniczną, elektroniczną lub osobiście. W przypadku niedowołania wizyty lub odwołania jej później niż w terminie określonym w zdaniu poprzedzającym wartość karty podarunkowej obniżana jest o 50% kwoty wartości rezerwowanego zabiegu.

Posiadaczowi karty podarunkowej nie przysługuje prawo wydania reszty w sytuacji gdy wartość usług jest niższa niż wartość karty podarunkowej.

Posiadacz karty podarunkowej jest zobowiązany do dopłaty gotówką, różnicy w przypadku gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa niż wartość karty podarunkowej.

Pomasujemy.pl przysługuje prawo odmowy realizacji usługi w przypadku, gdy:
– upłynął termin ważności karty podarunkowej,
– istnieją przeciwwskazania zdrowotne po stronie posiadacza karty podarunkowej do wykonania zabiegu.

Kupujący lub posiadacz karty podarunkowej z chwilą otrzymania karty podarunkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
Wzór aktualnie obowiązujących kart podarunkowych znajduje się w recepcji.

PŁATNOŚCI

W salonie Pomasujemy.pl Klient ma możliwość dokonywania płatności gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto firmowe.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA RZECZY KLIENTA

Gabinet Pomasujemy.pl nie odpowiada za rzeczy i przedmioty wartościowe pozostawione na terenie salonu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ GABINETU POMASUJEMY.PL

Wszystkie usługi świadczone w salonie Pomasujemy.pl mają na celu wyłącznie poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej tj. nie są świadczeniami zdrowotnymi w rozumieniu przepisów obowiązujących na terytorium RP, a porady udzielane przez masażystów nie są poradami lekarskimi.

Pomasujemy.pl zastrzega sobie możliwość odstąpienia od wykonania usługi lub przerwania wykonywanego już zabiegu w przypadku nie wypełnienia, lub nieprawidłowego wypełnienia formularza Karta Klienta, złego samopoczucia Klienta, widocznych przeciwwskazań lub niestosownego zachowania Klienta (agresja, propozycje seksualne itp.).

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zabrania się filmowania oraz fotografowania na terenie Pomasujemy.pl bez uzyskania wcześniejszej zgody osoby upoważnionej do reprezentowania Pomasujemy.pl

Klient, Kupujący lub posiadacz karty upominkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się do przestrzegania jego zapisów.

Wykonujemy:

– masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż segmentarny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, masaż sportowy, masaż bańką chińską PROMOCJA, masaż izometryczny, drenaż limfatyczny, masaż świecą aromatyczną, masaż przeciwzmarszczkowy twarzy, szyi i dekoltu, masaż dla kobiet w ciąży, tajski masaż stóp, masaż masłem SHEA, masaż kijami bambusowymi, japoński masaż twarzy

Do góry

Facebook